Wybierz język: pl en ru
O firmie
www.vegagastro.pl O firmie
katalog vegagastro 2015 .pdf

O firmie

 W firmie Vegagastro zajmujemy się dystrybucją różnorodnego wyposażenia lodziarni, cukierni i innych podobnych obiektów.

 W swojej ofercie posiadamy nowoczesne maszyny do lodów włoskich (pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery itp.), automaty do bitej śmietany, witryny cukiernicze i inne. 

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży, co pozwala nam dziś w pełni odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Decydując się na zakup maszyn z naszego asortymentu, zaoferujecie Państwo swoim Klientom najsmaczniejsze lody amerykańskie, świderki, apetyczne lody włoskie, desery z idealną bitą śmietaną czy mrożony jogurt.

W firmie Vegagastro znajdziecie maszyny do lodów, automaty do bitej śmietany oraz witryny cukiernicze pochodzące od uznanych producentów. Wśród naszych marek najpopularniejsze to Promag (Carpigiani Group), Electro Freeze, Ital Proget.

Bazujemy na prestiżu oraz doświadczeniu naszych zagranicznych i polskich partnerów. Podążamy za tempem światowych liderów branży gastronomicznej. Dostosowujemy się do wdrażanych przez nich innowacyjnych technoloii i nowoczesnych urządzeń.

Wspólnie z nimi kreujemy trendy w dziedzinie cukiernictwa.

Oferujemy funkcjonalne automaty do lodów dla lodziarni, kawiarni, cukierni czy restauracji. Możecie serwować w swoich lokalach imponujące lody świderki, amerykańskie, włoskie i inne wyśmienite desery. Od dziś będzie to wizytówka Państwa biznesu.

Oprócz sprzedaży sprzętu prowadzimy także szkolenia z zakresu jego użytkowania oraz prawidłowej eksploatacji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski. 

Z firmą Vegagastro Wasza cukiernia czy lodziarnia będzie serwowała najsmaczniejsze lody i desery w całej okolicy.

Jako wyłączny przedstawiciel Electro Freeze w Polsce możemy się pochwalić tym, iż jako jedyni na rynku polskim sprzedajemy maszyny fabrycznie przystosowane do lodów świderków, które w przeciwieństwie do maszyn przerabianych, są gwarantem najwyższej jakości.

 

drukuj